جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان(آزمایشی)

city
   
 
  • هیچگونه مشکلی در تامین و توزیع اقلام مورد نیاز پایان سال وجود ندارد/خرید کالای داخلی حمایت از تولید واشتغال است

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:

   هیچگونه مشکلی در تامین و توزیع اقلام مورد نیاز پایان سال وجود ندارد/خرید کالای داخلی حمایت از تولید واشتغال است

   هیچگونه مشکلی در تامین و توزیع اقلام مورد نیاز پایان سال وجود ندارد/خرید کالای داخلی حمایت از تولید واشتغال است

   برای تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم تدابیر لازم اندیشیده شده و اقلام مصرفی به اندازه نیاز ذخیره سازی شده است و برای تنظیم بازار و جبران کمبود کالاهای مورد نیازی همچون: برنج، گوشت قرمز، مرغ و میوە در انبارها ذخیره سازی مناسبی صورت گرفته است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کردستان به مردم اطمینان داد که تمامی اقلام وکالاهای اساسی استان برای پایان سال به اندازه کافی تامین شدە است و در این خصوص جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

   محمد دره وزمی با بیان اینکه برای تامین کالاهای اساسی تدابیر لازم اندیشیده شده واقلام مصرفی ذخیره سازی شده است افزود: برای تنظیم بازار و جبران کمبود کالاهای مورد نیاز برنج، گوشت قرمز، مرغ ومیوە در انبارها ذخیره شده است.

   وی برنج را یکی از کالاهای اساسی در بازار دانست وگفت؛ جهت اطمینان از ثبات وآرامش بازار برنج لازم تهیه شده است و بر اساس دستورالعمل های ابلاغی برنج ۱۱۲۱ هندی، برنج درجه دو هندی بنام پیار ۱۱ کیلویی و برنج هومالی تایلند در شبکه توزیع عرضه خواهد شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان همچنین به ذخیره سازی مقدار مورد نیاز گوشت قرمز، مرغ منجمد و تخم مرغ نیز اشاره کرد و افزود: گوشت قرمز برزیلی از قرار هر کیلو ۲۳ هزار تومان، مرغ منجمد شش هزار و۲۰۰ تومان وهرشانه تخم مرغ ۱۲ هزار و٦۰۰ تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

   دره وزمی درخصوص تامین میوه شب عید نیز گفت: سیب وپرتقال به میزان هزار و ۴۰۰ تن ذخیرە سازی شده است که از ۲۵ اسفند سالجاری تا ۱۵ فروردین سال 97 با نرخ مصوب در ٨۵ جایگاه فروش در سراسر استان عرضه خواهد شد.

   وی از دیگر برنامه های ستاد تنظیم بازار استان را برگزاری نمایشگاەهای عرضه مستقیم کالا با مشارکت اصناف عنوان کرد وگفت: در شهرستانهایی که نمایشگاه عرضه مستقیم کالا برپا نشود، اصناف فروش فوق العادە برگزار خواهند کرد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان افزود: اصناف و بازاریان کالاهای مرغوب و با کیفیت را با قیمت مناسب برای رونق بازار در اختیار مشتریان و مسافران قرار دهند.

   دره وزمی اظهار داشت: مردم در صورت مشاهده کم فروشی و یا گران فروشی حتما با سامانه 124 و واحد بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تماس بگیرند و به مردم اطمینان می دهم که هر تخلفی در کوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد.

   وی به نقش مردم در ایجاد رونق و فضای همدلی و نشاط در بازارها اشاره کرد و مردم را به خرید کالا و اجناس تولید داخل فراخواند واظهار داشت: خرید کالا و اجناس ایرانی حمایت از تولید، اشتغال و در نهایت رونق اقتصادی است.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان کردستان افزود؛ از همه اصناف و بازاریان تقاضا دارم تولیدات با کیفیت داخلی را خریداری وبه خریداران عرضه کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 697,987
تعداد بازدید امروز : 447
آخرین به روزرسانی : 07:48  1397/07/04
Page created in 3.2716948986053 seconds.
memoryUsage : 46944Kb