جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان(آزمایشی)

city
   
 
  • پرداخت ۱۰٦ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی دارای مشکل در کردستان

   سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان:

   پرداخت ۱۰٦ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی دارای مشکل در کردستان

   پرداخت ۱۰٦ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی دارای مشکل در کردستان

   ۹۵۵ واحد تولیدی دارای مشکل در دو بخش صنعت وکشاورزی در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده که تا کنون مبلغ 106 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

   سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان در پنجاه و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کردستان از پرداخت ۱۰٦ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی دارای مشکل خبر داد.

   پیمان الماسی با بیان اینکه این میزان تسهیلات در شش ماه گذشته پرداخت شده است اظهار داشت: هرچند شتاب پرداخت تسهیلات توسط بانک ها مقداری بیشتر شده است اما به نسبت میانگین پرداختی های کشور به واحدهای تولیدی دارای مشکل عقب هستیم.

   وی از ثبت نام ۹۵۵ واحد تولیدی دارای مشکل در دو بخش صنعت وکشاورزی نیز خبر داد واضافه کرد: از این تعداد٦۹۹ مورد در کمیته های کارشناسی به میزان ۲۵٨ میلیارد تومان مصوب و به بانک های عامل معرفی شده است.

   وی افزود: از واحدهای تولیدی دارای مشکل معرفی شده به بانک ها تاکنون ۲۰۰ مورد به نتیجه رسیده وتسهیلاتی به میزان ۱۰٦ میلیارد تومان پرداخت شده است.

   سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان افزود: این میزان تسهیلات پرداختی نسبت به میانگین کشور از لحاظ تعداد ۹۴ صدم درصد واز لحاظ مبلغ ٦٦ صدم درصد است که نسبت به میانگین کشوری همچنان فاصله داریم.

   در پنجاه و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان کردستان به مشکلات وموانع هشت واحد تولیدی رسیدگی وتصمیمات لازم در خصوص راه اندازی و رفع مشکل از این واحدها اتخاذ شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 648,601
تعداد بازدید امروز : 360
آخرین به روزرسانی : 11:21  1397/04/03
Page created in 3.9314811229706 seconds.
memoryUsage : 47061Kb