جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان

city
   
 
  • پنج هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل زنجیرە فولاد کردستان نیاز است

   پنج هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل زنجیرە فولاد کردستان نیاز است

   پنج هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل زنجیرە فولاد کردستان نیاز است

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل زنجیره فولاد کردستان را پنج هزار میلیارد تومان عنوان کرد.

   محمد دره وزمی در هشتمین جلسه شورای توسعه استان که با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور برگزارشد ضمن بیان این مطلب گفت: عملیاتی شدن زنجیره فولاد کردستان نیازمند پنج هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی است و درخواست داریم در این خصوص بانک صنعت و معدن مسئولیت آنرا بپذیرد.

   وی در ادامه سخنان خود به طرح صنعتی گسترش تایر رازی اشاره کرد وافزود: تایر رازی از طرحهای مهم صنعتی استان با تولید سالانه ۵۰ هزار تن است که برای هزار و۱۰۰ نفر ایجاد اشتغال می کند.

   دره وزمی با بیان اینکه تسهیلات بانکی این طرح مدت سه سال است که در بانک معطل است گفت: متاسفانه بانک خاورمیانه اعلام کرده که از این کنسرسیوم خارج می شود و درخواست داریم بانک سپه و صنعت و معدن مشترکا به این طرح ورود کنند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در ادامه سخنان خود به پروازهای ژئوفیزیک هوایی در سطح استان اشاره کرد وگفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت در این خصوص خوش درخشیده است.

   دره وزمی ادامه داد: هشت هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع از پهنه استان مورد مطالعات ژئوفیزیک هوایی قرار گرفته و پهنه دیواندره نیز امسال ودر غیر اینصورت در فصل بهار به میزان چهار هزار کیلومتر مربع انجام خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 796,767
تعداد بازدید امروز : 332
آخرین به روزرسانی : 13:12  1397/12/28