جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان

city
   
 
  • برگزاری هشتادویکمین کارگروە تسهیل و رفع موانع تولید استان کردستان

   برگزاری هشتادویکمین کارگروە تسهیل و رفع موانع تولید استان کردستان

   برگزاری هشتادویکمین کارگروە تسهیل و رفع موانع تولید استان کردستان

   هشتادویکمین کارگروە تسهیل ورفع موانع تولید استان کردستان با هدف رفع موانع بانکی هشت واحد صنعتی برگزار شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان در این جلسه با بیان اینکه جلسات کارگروە تسهیل ورفع موانع تولید استان بصورت منظم برگزار می شود گفت: تلاش می کنیم تا جایی کە امکان دارد موانع پیش روی واحدهای تولیدی در استان برداشته شود.

   محمد درە وزمی هشت واحد صنعتی مطرح شدە در هشتاد ویکمین جلسه کارگروە را دارای مشکلات بانکی عنوان کرد وافزود: این واحدهای صنعتی به دلیل بدهی معوق به بانک تجارت دچار مشکل شدە اند که امیدواریم با تعاملی که میان سازمان صنعت، معدن و تجارت و بانک عامل وجود دارد این مشکل مرتفع و گرە از کار واحدهای صنعتی گشودە شود.

   درە وزمی افزود: بانک برای این واحدهای صنعتی اجراییه صادر کردە است و امیدواریم با رسیدن به توافقات لازم جلو اجراییه ها گرفته شود.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه به دلیل شرایط اقتصادی کشور، واحدهای صنعتی درگیر مشکلاتی هستند که صاحبان واحدهای تولیدی نیز‌ باید همت کنند و با مدیریت صحیح واحدهای خود علاوە بر حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید نسبت به باز پرداخت تسهیلات خود اقدام کنند.

   درە وزمی در پایان اظهار داشت: صادر کردن اجراییه توسط بانک ها برای واحدهای تولیدی، به هیچ وجه نه به نفع مصالح ملی و نه منافع بانک است، لذا تاجایی که امکان دارد بانک ها در این خصوص با حساسیت و ملاحظات بیشتری گام بردارند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 796,756
تعداد بازدید امروز : 321
آخرین به روزرسانی : 13:12  1397/12/28