جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان

city
   
 
  • کشف یک هزار و 326 مورد تخلف در طرح نظارتی ویژه ایام عید نوروز

   رییس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:

   کشف یک هزار و 326 مورد تخلف در طرح نظارتی ویژه ایام عید نوروز

   کشف یک هزار و 326 مورد تخلف در طرح نظارتی ویژه ایام عید نوروز

   ازیکم بهمن ماه لغایت 5 فروردین سال جاری در بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تعداد یک هزارو 326 مورد تخلف کشف گردید که در این رابطه یک هزار و 105 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از یکم بهمن ماه لغایت 5 فروردین ماه سال جاری در مجموع 21 هزار و 881 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

   فرزاد سردارزاده با بیان کشف یک هزارو 326 مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه یک هزار و 105 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

   وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت می­باشد که در این پرونده ها در مجموع 21 میلیاردو 481میلیون و 581 هزار و 98ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

   رییس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان یک هزارو 80 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 274 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

   سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 817,360
تعداد بازدید امروز : 814
آخرین به روزرسانی : 09:49  1398/02/05