جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان

city
   
 
  • کشف محموله 10 تُنی پیاز قاچاق در کردستان

   کشف محموله 10 تُنی پیاز قاچاق در کردستان

   کشف محموله 10 تُنی پیاز قاچاق در کردستان

   طی گزارش مردمی و بررسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان محموله 10 تُنی پیاز قاچاق در کردستان کشف شد.

   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان از کشف و ضبط محموله بیش از 10 تُنی پیاز قاچاق در این استان خبرداد و گفت: این محموله که قرار بوده به شهرستان مریوان منتقل شود از طریق گزارش مردمی در شهر سنندج کشف شد.

   فرزاد سردار زاده اظهار داشت: یک محموله قاچاق پیاز خشک سفید که بیش از 10 تُن بوده روز جمعه 9 فروردین امسال با گزارش مردمی توسط بازرسان سازمان صمت استان شناسایی شد.

   وی اضافه کرد: فردی با مشاهده جابه جایی این میزان پیاز از خودرو کامیون 10 چرخ به خودروی دیگری با سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تماس می گیرد و به سرعت بازرسان اداره نظارت و بازرسی سازمان وارد عمل می شوند.

   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان افزود: راننده این خودرو دلیل جابه جایی این بار را نقص و مشکل فنی خودروی خویش اعلام می کند ولی طبق بارنامه صادر شده این محموله از جیرفت باید به سمت قصر شیرین منتقل می شد نه اینکه از سنندج به مریوان حمل شود.

   سردارزاده با اشاره به اینکه طبق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز هر گونه جابه جایی کالا غیر از مقصد درج شده در بارنامه به عنوان کالای قاچاق تلقی شده و محموله آن ضبط خواهد شد، اظهار داشت: پرونده این محموله به تعزیرات حکومتی تحویل داده شده و رای به تخلیه آن در انبار اموال تملیکی استان هم داده شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 817,320
تعداد بازدید امروز : 774
آخرین به روزرسانی : 09:49  1398/02/05