جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان

city
   
 
  • در سال ۹٨ هیچ واحد تولیدی در کردستان تعطیل نخواهد شد/زیربنای حل بسیاری از مشکلات در گرو رونق تولید است

   در سال ۹٨ هیچ واحد تولیدی در کردستان تعطیل نخواهد شد/زیربنای حل بسیاری از مشکلات در گرو رونق تولید است

   در سال ۹٨ هیچ واحد تولیدی در کردستان تعطیل نخواهد شد/زیربنای حل بسیاری از مشکلات در گرو رونق تولید است

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان به تولید کنندگان کردستانی وعده داد در سالجاری هیچ واحد تولیدی به تعطیلی کشیده نخواهد شد.

   محمد دره وزمی در همایش یک روزه رونق تولید با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب امسال را، سال رونق تولید نامگذاری کردند گفت: این نامگذاری به این سبب است که از نظر ایشان و در شرایط کنونی هیچ موضوعی مهمتر از تولید وجود ندارد.

   وی با بیان اینکه رئیس جمهور ودیگر مقامات کشور نیز بر رونق تولید و حمایت از تولید تاکید می کنند گفت: سخن بزرگان کشور و مدیران ارشد استانی نیز عامل پشت گرمی و مساعد کننده فضا برای تولید است.

   دره وزمی با بیان اینکه همه مدیران استانی به مشکلات تولید و تولید کنندگان واقف و آگاه هستند ادامه داد: ما امروز و در این همایش جمع شده ایم که اعلام کنیم با همه وجود حامی و پشتیبان تولید کنندگان هستیم.

   وی افزود: ما به عنوان مدیر، پیشقراول حل مشکلات هستیم و وعدە می دهیم که در سالجاری هیچ واحد تولیدی واقعی تعطیل نخواهد شد.

   دره وزمی اظهار داشت: در جنگ اقتصادی که دشمنان بر ما تحمیل کرده اند نباید هیچ ساز ناکوکی در استان و در حمایت از تولید وجود داشته باشد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در ادامه سخنان خود، ثبت سفارش ۱۳۰ میلیون یورویی استان در سال گذشته را نشانه حمایت از تولید دانست وگفت: در سال گذشته نیز مصرف برق واحدهای صنعتی ۲۵ درصد افزایش پیدا کرده و واحدهای تولیدی صادرات محور نیز ۵٦ درصد نسبت به سال ۹٦ رشد داشته اند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 848,985
تعداد بازدید امروز : 252
آخرین به روزرسانی : 19:37  1398/03/28