جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان

city
   
 
  • کشف 255 مورد تخلف در طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان

   رییس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:

   کشف 255 مورد تخلف در طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان

   کشف 255 مورد تخلف در طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان

   با آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان که از 14 اردیبهشت ماه آغاز شده است تا 22 اردیبهشت ماه سال جاری در بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تعداد 255 مورد تخلف کشف گردید که در این رابطه 214 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 14اردیبهشت ماه لغایت 22 اردیبهشت ماه سال جاری در مجموع 2 هزار و 257مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

   فرزاد سردارزاده با بیان کشف 255 مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه 214 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

   وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع یک میلیاردو 603میلیون و 481 هزار و 840ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

   رییس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 75مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 25 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

   سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 848,956
تعداد بازدید امروز : 223
آخرین به روزرسانی : 19:37  1398/03/28