جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان

city
   
 
  • برگزاری 187 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیددر کردستان / اختصاص 7 درصد از کل مصوبات کارگروه تسهیل به امورات مالیاتی

   برگزاری 187 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیددر کردستان / اختصاص 7 درصد از کل مصوبات کارگروه تسهیل به امورات مالیاتی

   برگزاری 187 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیددر کردستان / اختصاص 7 درصد از کل مصوبات کارگروه تسهیل به امورات مالیاتی

   با برگزاری 187 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در کردستان، بیش از یک هزار و 338 مصوبه در جهت حمایت از واحدهای تولیدی استان به تصویب رسیده که 98 مصوبه برابر با 7 درصد کل مصوبات کارگروه تسهیل به مشکلات واحدهای تولیدی در زمینه امور مالیاتی اختصاص دارد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در بیست و هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کردستان با هدف رفع مشکل تعدادی از واحدهای تولیدی در زمینه امور مالیاتی تشکیل گردید گفت: در راستای حمایت از تولید و رفع مشکل واحدهای تولیدی در کردستان و همچنین جامه عمل پوشاندن به شعار سال"رونق تولید" که از طرف مقام معظم رهبری ابلاغ گردید، سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با یاری جستن از سایر دستگاه­های مرتبط، برنامه های ویژه­ایی را در دست اقدام دارد.

   محمد دره وزمی خاطر نشان ساخت: در سال جاری با رویکردی جدید و متفاوت و با همکاری مدیران اقتصادی استان در بخش های مختلف از جمله: مالیاتی، بیمه و بانکها با نشست های مکرر با حضور واحدهای تولیدی در سطح استان در جهت رفع موانع و مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی برگزار خواهیم کرد.

   وی عنوان کرد: در سال جاری تصمیم بر این است که در جلسات تخصصی به صورت مورد به مورد مشکل واحدهای تولیدی را مطرح نموده و تصمیمات لازم را در جهت رفع مشکلات این واحدها بصورت کاربردی اتخاذ نمائیم.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان برگزاری بیست و هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران مجموعه وزارت اقتصاد و دارایی استان در سازمان صمت کردستان را درجهت رفع مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی دانست و افزود: ما با تمام توان، تلاش خواهیم کرد که واحدهای تولیدی در کردستان با خیالی آسوده به امر تولید اهتمام ورزند.

   دره وزمی یادآور شد: در حضور بیش از 150 نفر از مدیران واحدهای تولیدی استان به صورت موردی مشکل مالیاتی 15 واحد تولیدی را که در کارگروههای تسهیل مصوب شده و هنوز به نتیجه نرسیده است را مطرح کردیم و در خصوص همه این واحدهای تولیدی تصمیمات مناسبی اتخاذ گردید.

   وی عنوان کرد: با برگزاری 187 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در کردستان، بیش از یک هزار و 338 مصوبه در جهت حمایت از واحدهای تولیدی استان به تصویب رسیده که 98 مصوبه برابر با 7 درصد کل مصوبات کارگروه تسهیل به مشکلات واحدهای تولیدی در زمینه امور مالیاتی اختصاص دارد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از صد در صد مصوبات مربوط به مشکلات مالیاتی بالغ بر 70 درصد آن به نتیجه مورد نظر رسیده و 30 درصد باقی مانده با توجه به پیچیدگی های پرونده­ها در دست بررسی است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 849,021
تعداد بازدید امروز : 288
آخرین به روزرسانی : 19:37  1398/03/28