جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان

city
   
 
  • جریمه بیش از 4 میلیاردی متخلفان در طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان

   رییس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:

   جریمه بیش از 4 میلیاردی متخلفان در طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان

   جریمه بیش از 4 میلیاردی متخلفان در طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان

   از آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان (14اردیبهشت ماه لغایت 7 خرداد ماه سال جاری) در بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در مجموع 4 میلیارد و 2میلیون و 925 هزار و 194ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است

   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 14اردیبهشت ماه لغایت 7 خرداد ماه سال جاری در مجموع 6 هزار و 500 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

   فرزاد سردارزاده با بیان کشف 605 مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه 506 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

   وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع 4 میلیارد و 2میلیون و 925 هزار و 194ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

   رییس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 371مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 124 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

   سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 849,006
تعداد بازدید امروز : 273
آخرین به روزرسانی : 19:37  1398/03/28