جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان

city
   
 
  • انجام بیش از ۱۹ هزار مورد بازرسی از بازار استان/ با تخلفات اقتصادی برابر مقرارت برخورد می شود

   انجام بیش از ۱۹ هزار مورد بازرسی از بازار استان/ با تخلفات اقتصادی برابر مقرارت برخورد می شود

   انجام بیش از ۱۹ هزار مورد بازرسی از بازار استان/ با تخلفات اقتصادی برابر مقرارت برخورد می شود

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان به همراه معاونت امور اقتصادی استاندار، فرماندار سنندج و بازرسان سازمان صمت در جریان بازدید از واحدهای صنفی سطح بازار سنندج اظهار داشت: در ماه‌های فروردین و اردیبهشت ۱۹ هزار و ۴۶۷ مورد بازرسی از سطح واحدهای صنفی و غیرصنفی استان انجام شده که منجر به کشف ۹۶۲ مورد تخلف و تشکیل ۸۴۲ پرونده شده است.

   محمد دره وزمی افزود: ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده ۱۰ میلیارد و ۹۲۸ میلیون و ۹۸۰ هزار ریال برآورد شده و تعداد پرونده‌های تشکیل شده در این ۲ ماه در مقایسه با مدت مشابه آن در سال گذشته ۳۱ درصد و ارزش ریالی آنها هم ۷۷ درصد افزایش داشته است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان تعداد گشت‌های مشترک انجام شده در این مدت را ۴۰۲ مورد اعلام کرد و گفت: ۵۷ فقره پرونده هم در این گشت‌ها به ارزش بالغ بر سه میلیارد و ۲۹۶ میلیون تشکیل شده است.

   دره وزمی یادآور شد: برنج، قند و شکر، روغن نباتی، مرغ و ماهی، گوشت قرمز جزو کالاهایی هستند که همواره در اولویت بازرسی‌های سازمان قرار دارند.

   وی اظهار داشت: ۸۷۳ مورد گزارش شکایت مردمی هم در این مدت ثبت شده که از این تعداد ۶۶۶ مورد کالایی و مابقی خدماتی بوده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اضافه کرد: در مجموع پرونده‌هایی که از شکایات مردمی تشکیل شده ۲۴۹ مورد تخلف احراز شده است.

   در این بازدید که بیش از یک ساعت به طول انجامید رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان به همراه معاون و رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان، فرماندار سنندج، رئیس اتاق اصناف سنندج هم حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 848,947
تعداد بازدید امروز : 214
آخرین به روزرسانی : 19:37  1398/03/28