جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان

city
   
 
  • کشف 734مورد تخلف تا پایان طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان

   رییس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:

   کشف 734مورد تخلف تا پایان طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان

   کشف 734مورد تخلف تا پایان طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان

   در طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان که از14اردیبهشت ماه لغایت 16 خرداد ماه سال جاری در جریان بود، در بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تعداد 734 مورد تخلف کشف گردید که در این رابطه 604 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 14اردیبهشت ماه لغایت 16 خرداد ماه سال جاری در مجموع 8هزار و 197مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

   فرزاد سردارزاده با بیان کشف 734 مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه 604 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

   وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع 4 میلیاردو 635میلیون و 789 هزار و 274ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

   رییس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 474مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 153 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

   سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 848,921
تعداد بازدید امروز : 188
آخرین به روزرسانی : 19:37  1398/03/28