جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان کردستان

city
   
 
  • ثبت نام در دوره های آموزشی الکترونیکی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی

   کد اطلاعیه: 399297
   تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
   تعداد بازدید: 915

    تغییر و تحولاتی که از چندین سال پیش در عرصه تجارت و کسب و کار آغاز شده و روز به روز بر سرعت و پیچیدگی آن افزوده می شود، جایگاه و اهمیت هریک از منابع سازمان ها را به چالش افکنده است. بنحوی که دیگر نمی توان تنها با تکیه بر فضا، تجهیزات و ماشین آلات و یا امکانات مادی به پیروزی در این عرصه پر هیاهو امیدوار بود. چرا که وزن عوامل موثر در رقابت تغییر کرده و نیروی انسانی به عنوان مهمترین عامل در رشد، توسعه و موفقیت بنگاه ها شناخته شده است. بطوریکه رسیدن به اهداف یک بنگاه اقتصادی در گرو توانائی مدیران و کارکنان در انجام وظایف و انطباق با محیط متغیر می باشد.

   از این روست که توجه ویژه به منابع انسانی به عنوان مهمترین عامل مزیت رقابتی ضروری بوده و کسب و کارهای پیشرو با توجه به سرمایه های فکری کارکنان خود و توسعه آنها در جهت تحقق کمی و کیفی اهداف خود بهره می برند.
   سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران نیز به عنوان تنها متولی قانونی حمایت و توسعه صنایع کوچک و متوسط به منظور تحقق الزامات سند چشم انداز 20 ساله در افق 1404 و همچنین حرکت از اقتصاد مبتنی بر منابع طبیعی به اقتصاد دانش محور،‌از سال ها قبل اقدام به آموزش شاغلان واحدهای صنعتی نموده است. بنحوی که در ماده 4 اساسنامه سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی صراحتا به توسعه و توانمند سازی منابع انسانی در مراحل مختلف ایجاد و توسعه واحدهای صنعتی و ارائه آموزش های تخصصی به شاغلین واحدهای صنعتی اشاره شده است. سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران،‌در سال اقتصاد مقاومتی، مطابق با مصوبات قرارگاه اقتصاد مقاومتی آموزش 100 هزار نفر از شاغلان واحدهای صنعتی کوچک و متوسط را در دست اجرا دارد که یکی از شیوه های آموزشی در این طرح عظیم، آموزش های الکترونیکی است که مزایای متعددی از جمله کاهش هزینه و پوشش در همه کشور را داراست.
   آموزش های ارایه شده توسط این سازمان مطابق با نیازهای صنایع کوچک و متوسط در رشته صنایع متفاوت طراحی شده و از استاندارهای جهانی بهره¬مند است. در پایان دوره های آموزشی نه تها به فراگیران گواهینامه معتبر اعطا می شود بلکه واحدهای صنعتی ای که پرسنل آنها در این دوره های آموزشی شرکت داشته اند برای اخذ انواع حمایت ها از سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در اولویت قرار خواهند داشت.
    
    
    
   لینک ورود به صفحه ثبت نام:
مجموع بازدیدها : 829,730
تعداد بازدید امروز : 588
آخرین به روزرسانی : 13:41  1398/02/30