X
سه شنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ۵۷۹
چچ
khabar8495

اختصاصی/

نوزدهمین جلسه تسهیل و رفع موانع تولید در کردستان برگزار شد

دعوت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از واحدهای تولیدیِ دارای مشکل در جهت فعال سازی واحدهای خود هرچه سریعتر به این سازمان مراجعه، تا مشکلات این واحدها در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مطرح و نسبت به فعال سازی آنها اقدامات لازم صورت پذیرد.

دعوت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از واحدهای تولیدیِ دارای مشکل در جهت فعال سازی واحدهای خود هرچه سریعتر به این سازمان مراجعه، تا مشکلات این واحدها در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مطرح و نسبت به فعال سازی آنها اقدامات لازم صورت پذیرد.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در نوزدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گفت: همت و تلاش مجموعه دولت در کشور و به تبع آن در استان در سال 95 جامه عمل پوشاندن به شعار سال است و در این راه از هیچ گونه تلاش و کوششی دریغ نمی ورزیم.
 
محمد دره وزمی در جمع اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در استانداری کردستان برگزار گردید افزود: اولویت اصلی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید راه اندازی واحدهای راکد، به ظرفیت رساندن واحدهای نیمه فعال و حفظ واحدهای فعال است .
 
وی بااشاره به اینکه این عزم در کردستان وجود دارد تا این تلاشها به ثمر برسد خاطر نشان ساخت، در این راستا باید مالکان واحدهای تولیدیِ مشکل دار هم خود خواهان این باشند که مشکلاتشان را حل نمائیم.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از ظرفیتهای اطلاع رسانی استان به صورت کامل درجهت دعوت از واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال استفاده کرده ایم تا بتوانیم این واحدها را به چرخه تولید و اشتغال بازگردانیم.
 
دره وزمی افزود: واحدهای تولیدی که درخصوص تامین مواد اولیه و سرمایه درگردش در تنگنا قرار دارند هم می توانند با مراجعه به سایت بهین یاب و باتوجه به فرمت خاص موجود ثبت نام نموده و اطلاعات مورد نیاز را ثبت نمایند.
 
وی خاطر نشان ساخت: در این راستا واحدهای که عمل ثبت نام را با موفقیت به پایان رسانده باشند درخواست آنها توسط کمیته ی بررسی درخواست ها بررسی و کارشناسی می شود و در نهایت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مطرح و با اخذ مصوبه کارگروه به بانک عامل برای پرداخت وجه مورد نظر اقدام می نمایند.
 
وی میزان ثبت نامی واحدهای تولیدی در سایت بهین یاب را تا تاریخ 6 تیر 95 را 273 واحد اعلام که از این میزان 64 واحد آن مربوط به بخش صنعت و مابقی آن مربوط به بخش کشاورزی است که مبالغی بالغ بر 187 میلیارد تومان را درخواست نموده اند. که کمیته فوق الذکر با توجه به وضعیت واحد تولیدی این مبالغ را تائید و یا تعدیل می کنند و در نهایت، مبلغ کارشناسی خود را جهت تائید نظر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ارجاع می دهند.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با نهایت دقت نظر و مساعدتهای لازم درجهت یاری رساندن به واحدهای تولیدی و رفع موانع پیشرو از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد ورزید.
منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 6.0810565948486
Query time: 5.2307146390279