X
شنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۰ ۴۵
چچ
برخورد بدون اغماض با متخلفان اقتصادی/محتکران نقش ستون پنجم دشمن را بازی می کنند.

برخورد بدون اغماض با متخلفان اقتصادی/محتکران نقش ستون پنجم دشمن را بازی می کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان بمناسبت 7 آبان ماه روز بازرس و تقدیر از زحمات این بخش پرتلاش و زحمت کش در دیدار با بازرسان سازمان ضمن قدر دانی از زحمات بازرسین گفت: سازمان یک پیکره به هم پیوسته است که بازرسی یکی از اندامهای مهم این سازمان را تشکیل می دهد.

محمد دره وزمی خاطر نشان ساخت: تا اردیبهشت سال 97 به علت فرآوانی کالا و خدمات و ثبات قیمت ها حساسیت زیادی بر بازار نبود و بدرستی سیکل عرضه و تقاضا به انجام وظیفه طبق روال عادی مشغول بودند.

وی عنوان کرد: متاسفانه به دلیل تحریم های ظالمانه و بهم خوردن سیکل عرضه و تقاضا، نقش و وظایف بازرسی و نظارت در بازار و جامعه پر رنگ تر شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: یکی از وظایف اصلی و مهم بازرسان برخورد با متخلفان اقتصادی است که به سود خود قانع نبوده و از شرایط موجود بدنبال کسب سود بیشتر و نامتعارف هستند.

دره­ وزمی عنوان کرد: بازرسان باهوش و پرتوان سازمان صمت با تلاش و کوشش خود باید عرصه را بر افراد سود جو تنگ کنند و در این برهه حساس از هر گونه سوء استفاده احتمالی جلوگیری بعمل آورند.

وی اظهار داشت: نظارت و بازرسی بر بازار و نحوه توزیع و برخورد با تخلفات اقتصادی در سطح عرضه از وظایف ذاتی سازمان صمت است که بازرسان حوزه نظارت و بازرسی باید با جدیت بیشتر در این برهه حساس تلاش خود را چندین برابر کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: حساسیت بیشتر نسبت به کنش ها و واکنش ها در سطح تولید و عرضه، باید در سر لوحه کار بازرسان سازمان قرار گیرد و براحتی از کنار هیچ گونه تخلفی عبور نکنند.

دره وزمی خطاب به بازرسان سازمان صمت کردستان گفت: کار دشوار است، نیاز به فعالیت و تلاش بیشتر در این برهه زمانی مورد نیاز است و باید وظایف محوله را با نظارت و بازرسی بهتر و بدون هیچ گونه اغماضی به سرانجام رساند و با متخلفان برابر قانون و مقررات برخورد قاطع صورت گیرد.

وی یادآور شد: در این موقعیت که در جنگ اقتصادی قرار داریم هر کسی که کالایی را به نیت کسب سود بیشتر احتکار نماید و یا اقدام به عرضه خارج از شبکه نماید، بعنوان ستون پنجم دشمن ایفای نقش می نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.2915005683899
Query time: 3.7170988718669