X
شنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۴ ۱۵
چچ
بیش از ۳ هزار مورد بازرسی در سطح عرضه/ کشف ۱۳۵ مورد تخلف در ۱۶ روز گذشته

رئیس سازمان صمت کردستان

بیش از ۳ هزار مورد بازرسی در سطح عرضه/ کشف ۱۳۵ مورد تخلف در ۱۶ روز گذشته

از یک آبان ماه لغایت 16 آبان ماه سال جاری ۳ هزار و ۱۱۰ مورد بازرسی با کشف ۱۳۵ مورد تخلف در کردستان صورت گرفته است.

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: ازیکم آبان ماه لغایت 16 آبان ماه سال جاری در مجموع 3 هزارو 110 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

محمد دره وزمی با بیان کشف 135 مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه 114فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع 4میلیاردو 449 میلیون و 424هزار 91ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 192 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 28 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

دره وزمی در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 8.5430107116699
Query time: 7.751309076945