X
دوشنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۲۴ ۶۲
چچ
تامین ۹۵۰ تن میوە شب عید برای کردستان/توزیع بیش از ۱۴ هزار تن روغن از آغاز سال ۹۹

تامین ۹۵۰ تن میوە شب عید برای کردستان/توزیع بیش از ۱۴ هزار تن روغن از آغاز سال ۹۹

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: ۹۵۰ تن میوە شب عید برای استان تامین شدە که در ۷۸ غرفه در شهرهای مختلف استان بانرخ مصوب توزیع می شود.

محمد درە وزمی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با بیان اینکه ۲۳ غرفه در سنندج و ۵۵ غرفه مربوط به دیگر شهرستان‌ها برای توزیع مناسب بین شهروندان است، گفت: امسال ۶۵۰ تن پرتقال و ۳۰۰ تن سیب برای شب عید تامین شده است که پرتقال هر کیلو ۱۱۵ هزار ریال و سیب زرد 9۰ هزار ریال و سیب قرمز هم کیلویی 7۰ هزار ریال توزیع می‌شود.

وی به وجود ۵۵ فروشگاه توزیع کالای ستاد تنظیم بازار در سنندج و اضافه کردن ۳۴ فروشگاه صنفی دیگر اشاره کرد و افزود: در شهرستان‌های دیگر استان هم ۹۹ محل برای عرضه کالاهای تنطیم بازار در نظر گرفته شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان یادآور شد: از ابتدای امسال تاکنون چهار هزار و ۱۱۰ تن روغن توسط این سازمان و هشت هزار و ۷۵۰ تن روغن نیز توسط شرکت‌های توزیع و هزار و ۳۰۵ تن نیز در صنف قنادان در نقاط مختلف استان تامین و توزیع شده است.

دره‌وزمی به تامین و توزیع پنج هزار و ۲۱۰ تن شکر در استان اشاره کرد و اظهار داشت: در این مدت ۱۴۶ تن گوشت قرمز منجمد، یک هزار و ۳۷۹ تن مرغ منجمد و ۶۴ هزار و ۲۷۶ حلقه لاستیک توزیع شده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.325458685557
Query time: 4.3198124567668