X
سه شنبه, ۰۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۲۰ ۲۵
چچ
سه طرح تولیدی در شهرستانهای مختلف استان به بهره‌برداری رسید

در هفتمین روز از هفته دولت:

سه طرح تولیدی در شهرستانهای مختلف استان به بهره‌برداری رسید

همزمان با هفتمین روز از هفته دولت سه طرح تولیدی شامل مونتاژ لوازم خانگی برقی، واحد تولید ورق¬های کارتنی و کارتن بسته بندی و تولید دیوار و قطعات بتنی به بهره برداری رسید.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در مراسم بهره برداری از واحد تولید قطعات بتنی در شهرستان دیواندره گفت: شرکت پایا بتن با تولید دیوار و قطعات بتنی با ظرفیت سالانه50 هزا تن و با سرمایه گذاری کل 50میلیارد ریال برای12 نفر اشتغال ایجاد کرده است.

محمد دره ­وزمی در مراسم افتتاح واحد تولیدی پیوند کارتن صفا دشت در صاحب شهرستان سقز خاطر نشان ساخت: این واحد در فازهای مختلف به بهره برداری خواهد رسید اما در فاز نخست شرکت پیوند کارتن صفا دشت سقز با سرمایه‌گذاری ۱۳ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی ۲۰ نفر در ناحیه صنعتی صاحب فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز کرده است.

وی در آئین بهره برداری از طرح تولید وسایل خانگی برقی بانه اظهار داشت: واحد تولید مونتاژ لوازم خانگی برقی در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۳۰ متر مربع و زیربنای یک هزار و ۳۰۰ متر مربع و با ۴۰۰ میلیارد ریال آورده سرمایه گذار و ۱۵۰ میلیارد ریال نیز تسهیلات اشتغالزایی احداث و برای ۵۰ نفر از افراد جویای کار به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است و ۲۰ قلم کالا در این واحد تولید می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با اشاره به اینکه فاز دوم این واحد نیز به زودی راه اندازی می شود که برای ۵۰ نفر اشتغال ایجاد می کند افزود: محصولات این واحد تولیدی ۱۸ ماه گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش دارد که کیفیت آن از مشابه خارجی آن بهتر است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 11.543558597565
Query time: 8.7201811472575